09.10.2014

„Dotkněme se budoucnosti“

Naše škola je od října 2014 zapojena do projektu „Dotkněme se budoucnosti“, který je zaměřený na další vzdělávání pedagogů v oblasti informačních a komunikačních technologií. Informace o projektu najdete zde.

09.09.2013

Cestou přírodovědných a technických oborů napříč Středočeském krajem

Naše škola je od září 2013 zapojena do projektu „Cestou přírodovědných a technických oborů napříč Středočeském krajem“, financovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

06.07.2013

Peníze základním školám

Naše škola se zapojila do projektu EU peníze základním školám, jehož cílem je zlepšení výuky metodickým vzděláváním pedagogických pracovníků, tvorbou a následným používáním nových metodických pomůcek a učebních materiálů.

09.06.2013

Odplouváme dál

Naše škola je od 1. 6. 2013 zapojena do projektu „Odplouváme dál“, spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.