logo
Září
03. 09. Zahájení školního roku - Horní Slivno: 9.00 hod, Dolní Slivno: 9.30 hod
11. 09. Turistická vycházka, 5. - 9. třída
20. 09.  Doteky státnosti - výstava Praha, 6. - 9. třída
Říjen
12. 10. Hora Říp, 2. - 4. třída
25. 10.  Výstava Exotika, Lysá nad Labem, 2. - 4. třída 
24. 10. Horní Slivno - úklid obce
24. 10.  Kde domov můj - projektový den, 5. 9. třída
26. 10. Anglické divadlo 1. -  9. třída
29. - 30. 10. Podzimní prázdniny
31. 10. Svíčkárna Šestajovice, 1. - 4. třída
Listopad
 od 05. 11.  Bruslení - každé pondělí v listopadu a prosinci, 5. - 9. třída. 
05. 11. Dětská nota, 1. - 4. třída
13. 10. Úřad práce, 9. třída
13. 11. Třídní schůzky - Horní Slivno 15.30 - 17.00 h.
14. 11. Třídní schůzky – Dolní Slivno 15.30 – 17.00 h.
21. 11. Den finanční gramotnosti - projektový den, 1. - 9. třída
Prosinec
02. 12. Vánoční koncert, 16:00 Horní Slivno, 17:00 Dolní Slivno
12. 12. Vánoční koncert, DPS Krpy 16:00
14. 12. Vánoční koncert Dolní Slivno, 17:00 kostel
20. 12. Vánoční tradice - tvořivé dílny, 5. - 9. třída
21. 12. Třídní besídky, 1. - 9. třída
22.12. - 2.01. Vánoční prázdniny
Leden
31. 1. Vydávání vysvědčení
Únor
01. 02. Pololetní prázdniny
05. 02. Sovy a dravci, 1. - 9. třída
06. 02. TO JE ZÁKON, KÁMO!, 7. - 9. třída
10. - 15. 02. Lyžařský kurz, 7. - 9. třída
21. 02.  Zdravé zuby, 1. třída
Březen
11. - 17. 03  Jarní prázdniny
19. 03.  Den otevřených dvěří - od 7:50 do 9:30
21. 03. Světový den Downova syndromu - "Ponožkový den", 1. - 9. třída
29.03. Noc s Andersenem, 4. třída
Duben
02. 04. Zápis do 1. třídy pro školní rok 2019/2020 
09. 04. Zápis do 1. třídy pro školní rok 2019/2020 - náhradní termín
  Úklid v obcích, 1. - 9. třída
16. 04. Třídní schůzky - Horní Slivno 15.30 - 17.00 h.
17. 04. Třídní schůzky - Dolní Slivno 15.30 - 17.00 h.
15. - 26. 04. Barevné dny - soutěž, 1. - 9. třída
18. 04. Velikonoční prázdniny
28. 04. - 03.05. Poznávací zájezd do Velké Británie (přihlášení žáci)
Květen
28. 04. - 03.05. Poznávací zájezd do Velké Británie (přihlášení žáci)
10. 05.  Divadlo Mladá Boleslav, 1. - 3. třída
17. 05. Soutěž Ov a Zv, 6. - 9. třída
  Branný den, 1. - 9. třída
29. 05. Atletický trojboj, 2. - 5. třída
Červen
19.06. Olympijský běh
  Olympijský den
  Školní akademie
  Poslední zvonění
28. 06. Vydávání vysvědčení
Červenec - Srpen
29.06. - 01.09.  Hlavní prázdniny