Mgr. Markéta Čapková, výchovný poradce (Dolní Slivno), marketa.capkova@zsdolnislivno.cz

Mgr. Jitka Nosálková-Marková, výchovný poradce (Horní Slivno) a speciální pedagog, jitka.nosalkova@zsdolnislivno.cz

Mgr. Martina Kouřilová, metodik primární prevence, martina.kourilova@zsdolnislivno.cz

Hlavní náplní činnosti poradce je Pedagogicko-psychologické poradenství (problémy v prospěchu, chování, problémové životní situace, spolupráce s pedagogicko-psychologickými poradnami, speciálně pedagogickými centry, zdravotnickými zařízeními, odborem sociální péče apod.) a Kariérové poradenství – volba povolání spolupráce se středními školami, Úřadem práce, přijímací řízení apod.

Odbornou pomoc můžete také najít

• Pedagogicko psychologická poradna Mladá Boleslav (PPP)
    Václavkova 1040, Mladá Boleslav

telefon: 326 731 066